PAR MUMS

Streat Riga Logo

strEAT RIGA - Ko Rīga nozīmē mums? Tā ir mūsu pilsēta, mājas un ģimene. Tā ir vieta, kurā ielas un kvartāli veido pilsētas skatus. Lai tos izjustu, mums ir jābauda šīs pilsētas ēdiens, lai tad darītu visu pārējo. Mēs saucam sevi par Rīgas faniem un vēlamies tai piedāvāt maksimāli labu garšas baudījumu. 

strEAT RIGA ir ēdināšanas platforma mūsdienīgiem cilvēkiem, ar ekrāna skārienjutīgu pieeju un urbānu garšu Tavās mājās!

 
Urban Fries Logo

URBAN FRIES

Pasaules garša kombinācijā ar mūsu iecienītajiem frī kartupeļiem. Urban Fries receptes ir radītas, meklējot garšas, kas atbilst ikviena vēlmēm. Mūs vilina bagātā ēdiena pasaule, kurā var pazust mirklī un atrast sevi enerģijas pilnu un apmierinātu. Mēs ceļamies un krītam par savām vērtībām un viena no tām noteikti ir ēdiena kvalitāte. Zinām, ka Jums garšos, jo mēs un mūsu draugi ir sajūsmā. Labu apetīti! 

 
Rullējums Logo

RULLĒJUMS

Šeit komentāri ir lieki. Rullējums ir pieredzes bagātākais no visiem pārējiem ģimenes locekļiem. Nezinām nevienu, kam Rullējums negaršo, jo tas vienkārši nav iespējams. Rullējums ir mūsu vasaras labākais draugs, ar viņu gribas satikties stilīgākajos Rīgas pasākumos, dzimšanas dienas ballītēs, esot tuvāk pie dabas vai vienkārši paķerot to līdzi ikdienas steigā . Tagad Tu Rullējumu vari satikt, kad vien vēlies! ENJOY!

Rullejums_Promo-16.png
Pankūciņas Logo

PANKŪCIŅAS

Visi laipni aicināti nogaršot mazas un īpaši pufīgas Pankūciņas! Pirmās pankūciņas tika ceptas līdzās Doma laukuma Ziemassvētku eglei un līdz ar pirmajiem aplausiem, mēs zinājām, ka vēlamies šo ēdienu nodot tālāk Rīgas iedzīvotājiem. Pankūciņu mīklu gatavojam mēs paši un idejas par ‘’topingiem’’ mēs aizgūstam no mūsu svētdienas rītu brokastīm. Brīdinām, ka šīs pankūkas izraisa neprātīgu atkarību!